Návštěvní kniha

Vážení herci Háty ...!!!
Píši poprvé v životě, ale tentokrát prostě musím. Musím poděkovat Vám všem, kteří ještě v této chvíli hrajete 2. představení ve Frýdlantě v Č. Já a 12 kamarádek jsme viděly představení od 16hod. Všechny nás bolely ruce od tleskání a přesto jsme měli pocit, že je to strašně málo za tak nádherný zážitek. Za tu obrovskou radost, za ten pocit sblížení, za naše já, které vše zapomnělo a dýchalo a bálo se a bojovalo spolu s Mahulenou i Lukášem ( vlastně s Joannou a Philipem )...díky Vám všem !!! Moc a moc držíme palce i pěsti, ať se Vám i nadále daří! Za partu z Višňové JAPA

JAPA 22.10.2016 21:03

Dnes jsem byla Ve Frýdlantě na Vašem představení :-) Fakt BOMBÁ :-) :-) :-) :-) Děkuji byli jste úžasný :-) :-) :-) smála jsem se od začátku do konce :-) :-) :-)

Michálková 22.10.2016 20:08

Dobrý den, paní Želenská,
děkuji vám za zajištění včerejšího divadelního představení Světáci v Třinci. Myslela jsem si, že vám osobně včera poděkuji ale nepodařilo se. Těším se, že naše spolupráce bude v příštích letech pokračovat.
Mějte se hezky a opatrujte se.

Heczková Jolana, TRISIA, a.s. • kultura 11.10.2016

Světáci v Divadle Palace Praha
Moc bych chtěl poděkovat za zážitek na tomto představení, kde herecké obsazení bylo úžasné. Po několika shlédnutí filmu Světáci jsem nevěřil, že se dá tato komedie zahrát v divadle. Hereckým výkonům pánů Brodský, Sovák a Libíček se dá jen těžko vyrovnat, ale včerejší obsazení pánů Olšovský, Pantůček, Zounar, kteří jsou herci s velkým H to opravdu sedlo. Také obsazení dam Gondíková, Želenská, Zenáhlíková bylo fenomenální. Večeře s rukama nad stolem a konverzace u stolu se povedla na výbornou a dokonce až tak moc, že se herci několikrát odbourali, což bylo super. Jako třešnička na dortu bylo, když na konci představení a obrovském aplausu pan Přeučil (Profesor) oznámil, že paní Peterková (Trčková) zanedlouho oslaví kulaté narozeniny a zapojil celé divadlo do gratulace. To je opravdu na dlouhou dobu velký zážitek, za který děkuji. Přeji ať se i nadále daří a doufám, že se k Vám opět někdy podívám. Představení určitě doporučuji všem. :-) :-) :-)

Čestmír Buchar 8.10.2016

Děkuji za dnešní představení v Beřkovicích. Jdu na Vás pokaždé, když k nám zavítáte. Ani tentokrát jste nezklamali! Celé představení jsem měla úsměv na tváři a opět jsem procvičila svou bránici. Doslova jsme se řezali smíchy. Jsem nabitá energií a dobrou náladou.
Doufám, že i na jaře se uvidíme...
Přeji Vam spoustu spokojených diváků!

Tereza 8.10.2016

Vážení,
právě jsem se vrátila z divadelního představení vaší společnosti s názvem: Byt na inzerát. Fantastické představení. Bavila jsem se celou dobu. Jste skvělí. Jen tak dál. Ještě teď mě bolí břicho od smíchu. Děkuji za krásný večer strávený ve vaší společnosti.

Jana Verzichová, Pardubice 18.9.2016

Divadelní společnost Háta

Bára Chybová a  Filip Tomsa, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
Opletalova 13/933, 110 00, Praha 1
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com