Návštěvní knihaDobrý den,

musím napsat pochvalu na představení Divadelní společnosti Háta. Hry jako Do ložnice vstupujte jednotlivě a Hvězdné manýry, naprostá bomba! Nasmála jsem se a skvělé výkony herců - paní Želenská, Zounar, Vaculík, Bočanová, Špráchalová, Andrlová, Pantůček. Zároveň klobouk dolů před představením a herci Miluju Tě, ale....úžasné, tam už jsme se doslova řechtali. Ocházím z divadla s úsměvem. Pěkný den

Silvie 22.3.2017 13:19

Dobrý den, děkujeme za představení Světáci, které se konalo včera v Chotěboři. Zároveň děkujeme hercům kteří se nám podepsali a vyfotografovali se s námi. Udělalo nám to radost. Budeme se těšit na Vaší příští návštěvu. Manželé Antonín a Renata Plhalovi.

Renata Plhalová 10.2.2017 17:33

Dobrý den,
moc bych chtěla poděkovat za povzbuzení a dobrou náladu, stálý úsměv na rtech, který ve mě vyvolalo představení "Do ložnice vstupujte jednotlivě". Na kterém jsem byla včera v Karlových Varech. Všichni naprosto úžasní, bylo skvělé i pozorovat jak se samotní herci baví a odbourávají, což je super.
S pozdravem Zdeňka Buralová

Zdeňka Buralová 19.1.2017 11:37

Milá paní Želenská,
dovolte mi abych Vás srdečně pozdravil. Z produkce Vaší společnosti jsem viděl komedie Do ložnice vstupujte jednotlivě a Hvězdné manýry. Moc jsem se u nich bavil. Už se moc těším na úterý, kdy půjdeme na Vztahy na úrovni.
Mám k Vám velkou prosbu. Mohla by jste mi zaslat jména herců, kteří budou hrát v úterý v Jihlavě v alternovaných rolích? Chtěl bych si totiž sebou vzít fotografie k podpisu. Moc Vám děkuji za laskavost.
S pozdravem

Olda Urban 15.1.2017 16:29

Dobrý den pan Želenská,
děkuji za včerejší zážitek z Vašeho divadla...
Mějte se moc hezky a v novém roce přeji hlavně zdraví, pohodu a dobrou náladu. Ostatní si, dle mého 81letého strýce, můžeme ukrást...:-)
Krásné dny a ještě jednou díky za vstupenky

Hana Merglová 12.1.2017 11:06

Vážená paní Želenská,
k letošním narozeninám jsem dostala od přátel vstupenky na komedii "Hvězdné manýry". Musím uznat, že po shlédnutí toho představení, jsem byla nadšená. Velmi jsem se bavila. Okamžitě jsem hledala program představení vašeho spolku a již se nemohu dočkat, až budu moci shlédnout další, jistě neméně báječná, divadelní představení.
Píši Vám také proto, abych Vás požádala o předání kontaktu na mne panu Zounarovi. Pokud bude pan Zounar chtít, ať se mi prosím ozve. Určitě bych mezi svými přáteli našla alespoň jednoho, který pana Zounara zná osobně, avšak já to nechám plně na něm.
Je mi jasné, že díky seriálům jako je Ordinace v Růžovce (kterou já nesleduji), je nyní pan Zounar v kurzu.
Přeji hezký den a těším se na další krásná divadelní představení. Iva M.

Iva Machalek 15.12.2016 13:32

Divadelní společnost Háta

Olga "Háta" Želenská, Ivana Andrlová, Radka Pavlovčinová a Vlasta Žehrová, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079
Náměstí Míru 16/117
120 00 Praha 2 - Vinohrady
IČO: 66052858
DIČ: CZ6062201112

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com