Návštěvní kniha

Vážení, 4.11.2018 jste přijeli do Písku s představením Zamilovaný sukničkář. Dlouho jsem se tak nezasmála. Byli jste naprosto úžasní. Díky za krásně prožitý večer.

Veronika Špirochová 5.11.2018 07:03

Vážení ,
bylo fajn , že jste přijeli do Ostravy. Všichni jste byli skvělí , úžasní , jedineční.

Hezký den Vlasta a Monika Režná

Monika Režná 10.10.2018 10:30

Už jsem psala včera ale...dekuju moc za "nas"matky:)(opozdene oskava dne matek)včera jsme byly na zamilované suknickari ve vsetíně a děkujeme za bolesti břicha...rozmazane rasenky:)smích...smiiich a smiiich....jste úžasnou a už teď opět hledáme.. kde vás zas mozeme:)vidět a slyšet...ze zas brzo navštívíte Vsetin,zlín nebo prostě naše valašsko:)

Jana 16.5.2018 17:09

Dobrý den,
chtěla bych Vám moc poděkovat za úžasný zážitek z divadelního představení Zamilovaný sukničkář v Horních Počernicích. Skvėlé výkony hercū. Pan Lukáš Vaculík, komediální a báječná Mahu Bočanová. Opėt jeden z prosmátých večerū. Hned se mi lépe vstávalo do zaměstnání. Ještě jednou velké díky všem.

Renata Špačková 11.5.2018 08:03

Dobrý den paní Želenská,
s manželkou děkujeme za krásný zážitek který jsme prožili dnes 9.4, v kulturním domě při komedii HVĚZDNÉ MANÝRY který zprostředkovaly Lukáš Vaculík, Vlasta Peterková, Vlasta Žehrová, Ivana Andrlová, Zbyšek Pantůček,Filip Tomsa, Martin Sobotka, Bára Chybová a pes Čiperka. Celému souboru přejeme jen samé úspěchy a zavítejte do Ústí nad Labem častěji.

Petr 9.4.2018 22:40

Dobrý den paní Želenská,
chtěla jsem Vám a vašim úžasným kolegům hercům poděkovat za nádherné představení ze včerejšího dne v Horažďovicích Do ložnice vstupujte jednotlivě. Nejen, že Horažďovice dlouho nezažily takhle plný kulturní dům, ale mistrnost vašeho představení brala dech. Text může být sebelepší, ale právě to, jak ho dokážete uchopit, před tím smekám. Bavili jsme se jako již dlouho ne. A to, jak se herci dokáží odbourat na jevišti, boří tu jejich auru nedotknutelnosti "pražských" herců a přibližuje je nám "obyčejným" lidem. To nám bylo velmi sympatické.:-)

Ještě jednou tedy tisíceré díky, klobouk dolů, nejhlubší vděčnost za úžasný zážitek a doufám, že se k nám do Horažďovic zase někdy přijedete podívat. Již teď se těšíme.:-)

Alena Hlaváčová 5.4.2018 17:32

Divadelní společnost Háta

Adéla Gondíková a Lukáš Vaculík, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
Opletalova 13/933, 110 00, Praha 1
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com