Návštěvní knihaDovolte,abych vám poděkoval za krásný zážitek, při vašem včerejším představení VZTAHY NA ÚROVNI v divadle ve Slaném,dlouho jsem se takto od srdce nezasmál jako právě včera,byli jste všichni super a za to vám patří můj dík.

Václav 24.9.2013 07:40

Dobrý den,
musím moc poděkovat za skvělé výkony Kateřiny Hrachovcové (té zejména) a Lukáše Vaculíka ve hře Básník a kočka, odehrané v rámci Divadla na zámku v Teplicích 6.9.2013. Hra byla výborná, text náročný, ale úplně bez chybičky a opravdu se nám to moc líbilo. Jen tak dál! Držíme vašemu divadlu palce.

Martina Štětková,Ústí nad labem 8.9.2013

Světáci ve Vašem podání byla ta nej, nej, nejlepší komedie, kterou jsem kdy viděla! Brečela jsem smíchy, neustále si musela otírat oči i brýle a břišní svaly mě bolely ještě druhý den (a nebyla jsem sama-smíchy "řvalo"celé divadlo).Tuto komedii miluji v televizní podobě,ale Vy jste ji naprosto předčili.Byli jste opravdu úžasní!!! Mockrát Vám děkuji za nezapomenutelný zážitek

Monika Čermáková,Valašské Meziříčí 4.8.2013

Představení Světáci v Luhačovicích bylo super.Poděkování patří všem hercům, ale máme jednu připomínku, možná návrh, ale určitě velké přání: Přijeďte znovu, ať se můžeme zase skvěle bavit. Hezké prázdniny všem a v nové divadelní sezóně se na Vás těšíme v Luhačovicích

Iva a Lenka 3.7.2013

Úžasný zážitek při dnešním (10.6.2012) představení Světáci v Dusíkově divadle v Čáslavi. Děkuji za nádherné chvíle a přeji všem hodně zdraví a spoustu dalších úspěchů.

Iva 10.6.2013 22:45

Dobrý den. Vážená paní umělecká vedoucí, principálko, či ředitelko. Nevím na co raději slyšíte, ale musím Vám a celému kolektivu včetně režiséra a také herce Lumíra Olšovského poděkovat za krásné představení známé komedie "Světáci", kterou jste nám na dnes 10.června 2013 pro naše potěšení přijeli pohostinsky do Čáslavi zahrát. Jsem pravidelným účastníkem čáslavských představení a Vámi vedená společnost "Háta" zde nebyla poprve. Viděl jsem už několik her z Vašeho repertoáru a byl jsem vždy velice spokojen nejen s výběrem hry ale vždy s velmi poctivým výkonem všech Vašich herců a hereček. Tentokrát to však byl podle mne vzácně výborný výběr herců a hereček a jejich přednes byl, myslím, velice pozitivně ohodnocen spokojeným potleskem nás všech, kteří Vás v našem čáslavském divadle mohli vidět. Je zajímavé, že jste se dokázali přizpůsobit venkovským podmínkám a že jste dokonale využili svých možností k častější obměně scény, což komedie takové úrovně vyžadovala. Díky, a těším se opět na Vaši hereckou společnost u nás! Přeji osobně Vám a i celému kolektivu herců, hereček i těch ostatních spolupracovníků společnosti, abyste měli mnoho krásných úspěchů ve Vaší práci a abyste i nadále nám přiváželi veselí, radost, dobrou náladu - však toho je v současné době velmi zapotřebí.

Jan Malátek - Čáslav 10.6.2013

Divadelní společnost Háta

Bára Chybová a  Filip Tomsa, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079
Náměstí Míru 16/117
120 00 Praha 2 - Vinohrady
IČO: 66052858
DIČ: CZ6062201112

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com