Návštěvní kniha

Milá Háto, včera jsem v Jedovnicích navštívila vaše Prázdniny snů a opět tleskám. Slzely jsme smíchem, jste perfektní!!! Díky za kulturní zážitek.

Renata V. 13.12.2010 14:56

Dobrý den. Je to již měsíc co jsem shlédla Vaše představení Prolhaná Ketty v Milevsku a musím říct, že Mahulena ale hlavně Lumír byli prostě jedineční a úžasný. Byl to nezapomenutelný zážitek a smála jsem se od začátku do konce. Vlastním v Milevsku butik D-A Jeans a chtěla jsem po vystoupení paní Mahulenu pozvat na prohlídku a nákupy,ale po tak krásném zážitku mi to přišlo dost nevhodné.Vím že jezdí nakupovat do Brna do té samé prodejny k paní Monice, nyní je tento obchůdek i pár kilometrů od Prahy. proto bych ji i její kolegy touto cestou srdeěně pozvala na vánoční nákupy. Budu se těšit na Vaši návštěvu a doufám ,že vzkaz předáte.A já se budu na oplátku těšit na další Vaše představení,protože to co děláte je prostě skvělé.

P. Kočovská 26.11.2010

Děkujeme za krásný kulturní zážitek v Týně nad Vltavou na představení Den na zkoušku a za skvělé herecké výkony. Bylo to kouzelné.

Iveta, Lidka a Jitka 23.11.2010 22:27

Právě jsem přišla z vašeho představení ve Stráží pod Ralskem,kde jsem byla s kamarádkou. "Když ty,tak já taky,miláčku" Skvělé představení,ale co jiného čekat od tak skvělého souboru. Chodíme na vás pokaždé a rády,jste skvělý relax po každodenním pracovním shonu.Díky moc! Těšíme se na další.

Duli 23.11.2010 21:46

Děkujeme za krásný kulturní zážitek v Týně nad Vltavou a za skvělé herecké výkony.

Jitka, Lidka a Iveta 23.11.2010

Dobrý den všem v Hátě. Včera jste nás okouzlili v malém městečku Bystřice nad Pernštejnem úžasnou komedií Dnes hrajeme Cyrana...Byl to koncert....Nejen kvílející Aduš,třeštěný Michal Hruška se svojí snoubenkou.....báječně se doplňující dvojice Marcel Vašinka a Ivanka Andrlová.....skvělá Jana Šulcová....Ale naprosto famózní Lumír Olšovský..... Ještě jednou díky za skvělý večer.... a Lumíre jste jednička......

Eva 3.11.2010 08:14

Divadelní společnost Háta

Adéla Gondíková a Lukáš Vaculík, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
Opletalova 13/933, 110 00, Praha 1
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com