Návštěvní kniha

Dobrý den paní Želenská,
chtěla jsem Vám a vašim úžasným kolegům hercům poděkovat za nádherné představení ze včerejšího dne v Horažďovicích Do ložnice vstupujte jednotlivě. Nejen, že Horažďovice dlouho nezažily takhle plný kulturní dům, ale mistrnost vašeho představení brala dech. Text může být sebelepší, ale právě to, jak ho dokážete uchopit, před tím smekám. Bavili jsme se jako již dlouho ne. A to, jak se herci dokáží odbourat na jevišti, boří tu jejich auru nedotknutelnosti "pražských" herců a přibližuje je nám "obyčejným" lidem. To nám bylo velmi sympatické.:-)

Ještě jednou tedy tisíceré díky, klobouk dolů, nejhlubší vděčnost za úžasný zážitek a doufám, že se k nám do Horažďovic zase někdy přijedete podívat. Již teď se těšíme.:-)

Alena Hlaváčová 5.4.2018 17:32

Dobrý večer,
9. a 10. března strávený večer ve skvělé společnosti herců v úžasných představeních Hvězdné manýry a Zamilovaný sukničkář. Po velmi dlouhé době jsem se zasmála a dobře bavila, i když jsem si dojela skoro 400 km. Moc děkuji a přeji Vaši společnosti hodně úspěchů.

Hana 11.3.2018 00:16

Dobrý den,
včera 1.3.2018 ve Frenštátě jste odehráli přestavení Zamilovaný sukničkář. Jedním slovem - nádhera. To je to co v dnešní době potřebujeme a to je smích. Již dlouho jsme takovou super komedii neviděli. Více takových představení v našem kulturním domě.
děkujeme

Martina 2.3.2018 17:22

Dobrý den, paní Želenská,

chci Vám poděkovat za vynikající představení, moc jsme se všichni pobavili, člověk opravdu potřebuje na chvíli vypnout od běžných starostí a nechat se pohltit smíchem a dobrou náladu. Poděkujte prosím všem účinkujícím jménem naším – pořadatelů – i diváků za báječné herecké výkony a pěkné společné chvíle v divadle. Jsem moc ráda, že si u nás poprvé zahrál i Lukáš Vaculík, těšili jsme se na něj. Děkuji!!!

Zdeňka Breuerová 1.3.2018 12:02

Dobrý den, včera večer u nás v Opavě hostovalo Vaše divadlo s představením Zamilovaný sukničkář. Děkujeme za neskutečný zážitek a excelentní výkon všech protagonistů. Smekáme před nimi a přejeme hodně úspěchů. Budeme se těšit až k nám opět přijedete s dalším skvělým představením.

Lenka 28.2.2018 19:28

Dnes jsem byla na představení Zamilovaný sukničkář a chtěla bych se poklonit všem hercům. Filip Tomsa, Vaculík, Betka Stanková, paní Jeníková, Pantůček, Limr... Opravdu jsem se ze srdce zasmála, zapomněla na veškeré starosti a užila si krásné dvě hodiny. Přeji Vám, ať děláte takovou radost s představením i v dalších městech :)))

Silvie 27.2.2018 23:28

Divadelní společnost Háta

Kamila Špráchalová a Martin Sobotka, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
Opletalova 13/933, 110 00, Praha 1
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com