Návštěvní kniha

Hezký večer,
před chvílí jsem se vrátila z představení "Do ložnice vstupujte jednotlivě" a musím moc poděkovat. Představení bylo skvělé a herci úžasní.Pevně věřím, že se vám v našem kulturáčku v Otvovicích líbilo a už teď se spolu s ostatními návštěvníky těším na to, že nás vaše divadelní společnost poctí dalším představením. Hodně úspěchů v další práci a dík za smíchy namoženou bránici.

Jana Sojková 8.10.2017 19:40

Včera jsem navštívil úspěšné představení hry M. Camolettiho Byt na inzerát v divadle v Karlových Varech. Diváci se po dobu vystoupení bavili, potlesk na konci byl dlouhý a zasloužený.. Vždy mě zajímají tvůrci. Herce jsem znal, ale po nahlédnutí do programu jsem nikde nenašel jméno režiséra. Můžete mi sdělit jméno umělce tak výborného představení? Děkuji. Mgr. Vladimír Zábranský.

Vladimír Zábranský 1.6.2017 14:53

Vážený pane Zábranský, děkujeme za Vaše slova chvály, ze kterých máme velkou radost. Režisérkou komedie Byt na inzerát je Marie Lorencová. Do Karlových Varů jezdíme pravidelně, takže se těšíme na další setkání s Vámi :-) Divadelní spolek Háta

Dobrý den ,
chtěl bych všem účinkujícím poděkovat za velmi pěkné a hlavně humorné představení "Byt na inzerát", které jsme navštívili včera 31.5.2017 v K.Varech. Nepamatuji,kdy jsem se tak intenzivně zasmál,ještě teď mě bolí bránice.
Budu se těšit na další vaše představení.
Pěkný den

Pavel Basl

Pavel 1.6.2017 09:26

Vážená paní Želenská,
chtěl bych Vám velmi poděkovat za skvělé divadelní představení Světáci, které jste s Vaším divadlem představili u nás v Kulturním středisku Lovoš v Lovosicích.
Představení bylo opravdu velmi povedené a ohlasy jsou velmi, velmi pozitivní. Děkuji jak Vám, tak i ostatním hercům, kostymérkám a kulisákům. Doufám, že i z Vaší strany proběhlo vše dle představ a budeme rádi, pokud nás s Vaším divadlem opět navštívíte. Nabídku již mám a hledáme vhodnou hru a vhodný termín. Ještě jednou moc děkuji a přeji hezký zbytek dne.

S pozdravem,

Vojtěch Krejčí, ředitel KS Lovoš 16.5.2017 14:34

Chtěla bych Vám moc poděkovat za dnešní vystoupení v Hodonicích-do ložnice vstupujte jednotlivě-byli jste všichni úžasní,smích od začátku až do konce,prostě "PECKA"díky Vám jsme měli hezký sváteční večer ještě jednou velké díky

Jana 8.5.2017 21:49

Tak dnesni vecer ve valasskych kloboukach a do loznice vstupujte jednotlive....nejlepsi komedie,kterou jsem kdy videla...naprosta pecka...smich,smich,smich ...dvouhodinovy zachvat smichu...dekuju vam moc za odreagovani....snad nase klobouky zase navstivite.....

Jana Dubovcova 26.4.2017 22:23

Divadelní společnost Háta

Mahulena Bočanová a Martin Zounar, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
Opletalova 13/933, 110 00, Praha 1
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com