Návštěvní kniha

Hezký večer,
před malou chvílí jsme se vrátili z představení Byt na inzerát ve Frýdlantě a chceme poděkovat všem hercům za báječnou zábavu. V loni jsme byli také na vašem představení a půjdeme pokaždé, když přijedete. Jste skvělí...........přejeme hodně pracovních úspěchů, stále dobrou náladu a děkujeme, že nás bolí bránice od smíchu.

Marta Kytková 11.11.2017 19:06

Drahá paní Želenská,
děkuji předně za skvělou profesionální spolupráci, která trvá už roky! Nesmírně si toho vážím a mnohokrát díky za skvělá představení, ale i přátelskou zákulisní atmosféru, která se poslední dobou stává spíše výjimečnou, než standardní. Bylo by fajn, kdyby všichni byli takoví jako Vy.

S úctou,
Váš Jarek Hylebrant, Kultura Česká Lípa (Jiráskovo divadlo Česká Lípa)

Jarek 11.10.2017 09:31

Hezký večer,
před chvílí jsem se vrátila z představení "Do ložnice vstupujte jednotlivě" a musím moc poděkovat. Představení bylo skvělé a herci úžasní.Pevně věřím, že se vám v našem kulturáčku v Otvovicích líbilo a už teď se spolu s ostatními návštěvníky těším na to, že nás vaše divadelní společnost poctí dalším představením. Hodně úspěchů v další práci a dík za smíchy namoženou bránici.

Jana Sojková 8.10.2017 19:40

Včera jsem navštívil úspěšné představení hry M. Camolettiho Byt na inzerát v divadle v Karlových Varech. Diváci se po dobu vystoupení bavili, potlesk na konci byl dlouhý a zasloužený.. Vždy mě zajímají tvůrci. Herce jsem znal, ale po nahlédnutí do programu jsem nikde nenašel jméno režiséra. Můžete mi sdělit jméno umělce tak výborného představení? Děkuji. Mgr. Vladimír Zábranský.

Vladimír Zábranský 1.6.2017 14:53

Vážený pane Zábranský, děkujeme za Vaše slova chvály, ze kterých máme velkou radost. Režisérkou komedie Byt na inzerát je Marie Lorencová. Do Karlových Varů jezdíme pravidelně, takže se těšíme na další setkání s Vámi :-) Divadelní spolek Háta

Dobrý den ,
chtěl bych všem účinkujícím poděkovat za velmi pěkné a hlavně humorné představení "Byt na inzerát", které jsme navštívili včera 31.5.2017 v K.Varech. Nepamatuji,kdy jsem se tak intenzivně zasmál,ještě teď mě bolí bránice.
Budu se těšit na další vaše představení.
Pěkný den

Pavel Basl

Pavel 1.6.2017 09:26

Vážená paní Želenská,
chtěl bych Vám velmi poděkovat za skvělé divadelní představení Světáci, které jste s Vaším divadlem představili u nás v Kulturním středisku Lovoš v Lovosicích.
Představení bylo opravdu velmi povedené a ohlasy jsou velmi, velmi pozitivní. Děkuji jak Vám, tak i ostatním hercům, kostymérkám a kulisákům. Doufám, že i z Vaší strany proběhlo vše dle představ a budeme rádi, pokud nás s Vaším divadlem opět navštívíte. Nabídku již mám a hledáme vhodnou hru a vhodný termín. Ještě jednou moc děkuji a přeji hezký zbytek dne.

S pozdravem,

Vojtěch Krejčí, ředitel KS Lovoš 16.5.2017 14:34

Divadelní společnost Háta

Kamila Špráchalová a Martin Sobotka, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
Opletalova 13/933, 110 00, Praha 1
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com