Návštěvní knihaKrásný dobrý den paní Želenská,

velice rádi bychom Vám a především účinkujícím hercům touto cestou poděkovali za úžasné představení „Vztahy na úrovni“. Ohlasy byly opravdu velkolepé, herci byli neskuteční a atmosféra okouzlující. Moc jsme se pobavili a zasmáli. Už se těšíme na další představení „Do ložnice vstupujte jednotlivě“, které by se mělo uskutečnit v říjnu tohoto roku a věříme, že bude stejně (snad i více) úspěšné jako toto. Jen je nám velice líto, že jste se nedostavila vy. Snad v budoucnu bude příležitost Vás poznat osobně na některém z Vašich představení.

Klaníme se až k zemi :-)

Monika Dvořáková 23.3.2017 11:20

Dobrý den,

musím napsat pochvalu na představení Divadelní společnosti Háta. Hry jako Do ložnice vstupujte jednotlivě a Hvězdné manýry, naprostá bomba! Nasmála jsem se a skvělé výkony herců - paní Želenská, Zounar, Vaculík, Bočanová, Špráchalová, Andrlová, Pantůček. Zároveň klobouk dolů před představením a herci Miluju Tě, ale....úžasné, tam už jsme se doslova řechtali. Ocházím z divadla s úsměvem. Pěkný den

Silvie 22.3.2017 13:19

Dobrý den, děkujeme za představení Světáci, které se konalo včera v Chotěboři. Zároveň děkujeme hercům kteří se nám podepsali a vyfotografovali se s námi. Udělalo nám to radost. Budeme se těšit na Vaší příští návštěvu. Manželé Antonín a Renata Plhalovi.

Renata Plhalová 10.2.2017 17:33

Dobrý den,
moc bych chtěla poděkovat za povzbuzení a dobrou náladu, stálý úsměv na rtech, který ve mě vyvolalo představení "Do ložnice vstupujte jednotlivě". Na kterém jsem byla včera v Karlových Varech. Všichni naprosto úžasní, bylo skvělé i pozorovat jak se samotní herci baví a odbourávají, což je super.
S pozdravem Zdeňka Buralová

Zdeňka Buralová 19.1.2017 11:37

Milá paní Želenská,
dovolte mi abych Vás srdečně pozdravil. Z produkce Vaší společnosti jsem viděl komedie Do ložnice vstupujte jednotlivě a Hvězdné manýry. Moc jsem se u nich bavil. Už se moc těším na úterý, kdy půjdeme na Vztahy na úrovni.
Mám k Vám velkou prosbu. Mohla by jste mi zaslat jména herců, kteří budou hrát v úterý v Jihlavě v alternovaných rolích? Chtěl bych si totiž sebou vzít fotografie k podpisu. Moc Vám děkuji za laskavost.
S pozdravem

Olda Urban 15.1.2017 16:29

Dobrý den pan Želenská,
děkuji za včerejší zážitek z Vašeho divadla...
Mějte se moc hezky a v novém roce přeji hlavně zdraví, pohodu a dobrou náladu. Ostatní si, dle mého 81letého strýce, můžeme ukrást...:-)
Krásné dny a ještě jednou díky za vstupenky

Hana Merglová 12.1.2017 11:06

Divadelní společnost Háta

Olga "Háta" Želenská, Ivana Andrlová, Radka Pavlovčinová a Vlasta Žehrová, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079
Náměstí Míru 16/117
120 00 Praha 2 - Vinohrady
IČO: 66052858
DIČ: CZ6062201112

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com