Návštěvní knihaHezký večer,
před malou chvílí jsme se vrátili z představení Byt na inzerát ve Frýdlantě a chceme poděkovat všem hercům za báječnou zábavu. V loni jsme byli také na vašem představení a půjdeme pokaždé, když přijedete. Jste skvělí...........přejeme hodně pracovních úspěchů, stále dobrou náladu a děkujeme, že nás bolí bránice od smíchu.

Marta Kytková 11.11.2017 19:06

Drahá paní Želenská,
děkuji předně za skvělou profesionální spolupráci, která trvá už roky! Nesmírně si toho vážím a mnohokrát díky za skvělá představení, ale i přátelskou zákulisní atmosféru, která se poslední dobou stává spíše výjimečnou, než standardní. Bylo by fajn, kdyby všichni byli takoví jako Vy.

S úctou,
Váš Jarek Hylebrant, Kultura Česká Lípa (Jiráskovo divadlo Česká Lípa)

Jarek 11.10.2017 09:31

Hezký večer,
před chvílí jsem se vrátila z představení "Do ložnice vstupujte jednotlivě" a musím moc poděkovat. Představení bylo skvělé a herci úžasní.Pevně věřím, že se vám v našem kulturáčku v Otvovicích líbilo a už teď se spolu s ostatními návštěvníky těším na to, že nás vaše divadelní společnost poctí dalším představením. Hodně úspěchů v další práci a dík za smíchy namoženou bránici.

Jana Sojková 8.10.2017 19:40

Včera jsme navštívili divadelní představení Tři bratři v nesnázích v Usti nad Labem. Výkony všech herců byli super. Především pan Martin Zounar v roli hlavní postavy byl VÝBORNÝ . Naš 13lety syn byl s námi na představení. Od včerejšího večera nám na naše rodičovské otázky odpovídá "vtipnými hláškami" ze hry ;). Diky všem , kdo se na hře podíleli . Jitka Ricarova

Jitka Ricarova 18.9.2017 07:25

Jste naprosto úžasní. Navštěvují vaše představení v Bašce. Pana Zounara, který se mi znelíbil v roli nejmenovaného lékaře, na jevišti doslova žeru. Je to pan herec. Stejně jako pan Pantůček, Tomsa a z dam paní Andrlová a Gondíková a samozřejmě Vy paní ředitelkou. Vaše řehole je obdivuhodná a úspěch záviděníhodný. Přeji mnoho úspěchů.

Kateřina 12.9.2017 22:19

Včera jsem navštívil úspěšné představení hry M. Camolettiho Byt na inzerát v divadle v Karlových Varech. Diváci se po dobu vystoupení bavili, potlesk na konci byl dlouhý a zasloužený.. Vždy mě zajímají tvůrci. Herce jsem znal, ale po nahlédnutí do programu jsem nikde nenašel jméno režiséra. Můžete mi sdělit jméno umělce tak výborného představení? Děkuji. Mgr. Vladimír Zábranský.

Vladimír Zábranský 1.6.2017 14:53

Vážený pane Zábranský, děkujeme za Vaše slova chvály, ze kterých máme velkou radost. Režisérkou komedie Byt na inzerát je Marie Lorencová. Do Karlových Varů jezdíme pravidelně, takže se těšíme na další setkání s Vámi :-) Divadelní spolek Háta

Divadelní společnost Háta

Adéla Gondíková a Lukáš Vaculík, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079
Náměstí Míru 16/117
120 00 Praha 2 - Vinohrady
IČO: 66052858
DIČ: CZ6062201112

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com