Návštěvní kniha

Dobrý večer,
tak jsem se k tomu konečně dostal. Chci Vám moc poděkovat za úžasnou premiéru. Protože Jana Uherová nemá řidičák, odjezdil jsem s ní po devět let většinu komedií, které se hlásily na Festival smíchu, od Chebu přes Prahu po Ostravu, takže jsem si udělal celkem obrázek, jak se kde komedie dělají. A Manýry se Vám povedly skvěle! Málokdy se urodí po Čechách taková pěkná komedie. Já byl nadšením bez sebe celý víkend a chodily nám zprávy od dvou kamarádů filmařů, které jsme na premiéru vzali, že si nikdy nemysleli, že může bejt divadlo takhle dobrý.
Pokud by byla možnost a byly ještě lístky, vzal bych na druhou premiéru rád svoje děti, aby to viděly. Mám teda tři, ale nechci být neskromný, kolik bude, tolik bude.
A pokud nebudou nevadí, i tak děkuji, to je pro překladatele štěstí, když mu někdo takhle udělá text, já ty svoje překlady miluju, tak jsem v sedmým nebi.
Janě Uherové jsem volal, slíbila, že se někdy přijede podívat. Zbytek je na ní.

Martin Fahrner 22.4.2016

Hvězdné manýry ve Stochově, úžasné představení, dlouho jsme se tolik nepobavili. Dle možností navštěvujeme různá divadla a představení v Praze, toto bylo nejlepší co jsme letošní sezonu viděli. Opravdu úžasný zážitek. Děkujeme, děkujeme.

J. Brožová 21.4.2016 23:40

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za krásné představení Světáci v Roudnici nad Labem. Během představení jsem se nasmála, až jsem měla pocit, že porodím přímo v hledišti. Ráda bych poděkovala panu Zounarovi, který byl v některých kostýmech k nakousnutí.

M. Šulcová 19.4.2016

Dobrý den,

děkuji za včerejší -skvěle strávený nedělní večer v pardubickém divadle. Nejen, že jsme se dobře bavili, ale mohla jsem se potkat se svou letitou kamarádkou a Vaší garderobierkou Evou Eichlerovou a popřát jí k narozeninám. A také musím poznamenat, že Ivanka Andrlová vypadá báječně :-). děkujeme Ivana a Pavel

Ivana 18.4.2016 11:40

Dobrý den paní Želenská,
včera jsme navštívili představení "Hvězdné manýry" v Brně a byli jsme nadšeni. Opravdu skvěle jsme se pobavili. Musím říct, že pokud hrajete v Brně, nikdy nevynecháme a to jedeme 70 km tam a 70 km zpět.
Při včerejším představení nás nadchla věta, kterou dost často opakoval p. Vaculík, bylo to něco o klidu, ale bohužel si nemůžeme vzpomenout, jak přesně zněla. Chtěla jsem Vás poprosit, můžete nám její znění napsat. Je to asi netradiční prosba,ale s manželem se dohadujeme a asi nebudeme mít "klid", dokud ji nebudeme vědět.
Děkuji a moc zdravíme a přejeme další úspěšné a veselé hry. Humor je ten nejlepší lék.
Mějte se krásně a ještě jednou moc děkujeme.

Krejsovi 15.4.2016

Děkujeme celá rodina za krásné představení 6.4.2016 v Havířově .

Byt na inzerát bylo to krásné prostě nádhera všichni prostě perfektní, ale přesto nejvíce se nám všem líbil P. Zounar. člověk alespoň na chvíli zapomene na starosti a prostě se baví od začátku až do konce. Budeme se těšit na další představení u nás.Hodně vyprodaných sálu a nadšených diváku vám všem přeje Pavel.

Pavel 7.4.2016 13:00

Divadelní společnost Háta

Bára Chybová a  Filip Tomsa, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
Opletalova 13/933, 110 00, Praha 1
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com