Návštěvní knihaVážená paní Želenská,
k letošním narozeninám jsem dostala od přátel vstupenky na komedii "Hvězdné manýry". Musím uznat, že po shlédnutí toho představení, jsem byla nadšená. Velmi jsem se bavila. Okamžitě jsem hledala program představení vašeho spolku a již se nemohu dočkat, až budu moci shlédnout další, jistě neméně báječná, divadelní představení.
Píši Vám také proto, abych Vás požádala o předání kontaktu na mne panu Zounarovi. Pokud bude pan Zounar chtít, ať se mi prosím ozve. Určitě bych mezi svými přáteli našla alespoň jednoho, který pana Zounara zná osobně, avšak já to nechám plně na něm.
Je mi jasné, že díky seriálům jako je Ordinace v Růžovce (kterou já nesleduji), je nyní pan Zounar v kurzu.
Přeji hezký den a těším se na další krásná divadelní představení. Iva M.

Iva Machalek 15.12.2016 13:32

Dobrý den,

děkuji za úžasná představení v Bašce. Vždycky jste úžasní, a já Vám děkuji za hezké večery, kdy zapomenu na stresy každodenního života, a můžu se zasmát, bouchat se do kolen. Mám ráda pana Pantůčka i Martina Zounara, ale i ostatní herci jsou báječní. :)

Přeji Vám spokojené diváky, pohodové hraní a HLAVNĚ ŽÁDNOU PANIKU :)

A snad po Novém roce zase nashledanou

Mirka Žišková 28.11.2016 13:10

Vážená paní Želenská, včera jste opět ve Volyni nezklamali. Pan Zounar je pro nás Vašim ESEM, ale i tak jste mu to Vy svým výkonem nandala. Ředitelé nebývají většinou v podnicích oblíbení a populární. Jenže Vy jste pravým opakem ve všech směrech. Děkujeme za krásné výkony všech a těšíme se na brzkou viděnou. Za Volyňáky Radka Mačurová.

Radka Mačurová 2.11.2016 19:06

Dobrý den,
moc děkuji za úžasné představení "Do ložnice vstupujte jednotlivě", které proběhlo ve Frýdlantě 22.10. Neměla jsem zrovna pěkný pátek a vy jste mi pomohli zapomenout na starosti. Moc jste se líbili i manželovi, kterého jsem na vás nalákala hlavně tím, že se představení konalo v blízkosti jeho milované chalupy a nemusel mít přímo "formální oblečení" :-). Pokud k nám zase někdy zavítáte, určitě se uvidíme.

P.S. Přidávám hlášku jedné dámy, která se nedopatřením a opravdu výjimečně společensky unavila v jedné malé hospůdce ve vesničce Saň, třeba by se Vám mohla hodit : "Já nemůžu rovně chodit a ani nemůžu rovně mluvit..."

Přeji hodně úspěchů, jste skvělí !!

Darina Netrefová, Liberec 27.10.2016 14:32

Byla jsem s kamarádkou na představení 23.10. " Hvězdné manýry " v Ostravě a musím moooc poděkovat, bylo to úžasné, všichni jste podali úžasný výkon ... moooc děkujeme a už teď se těšíme na další představení, moooc spokojených diváku přeje

Hanka Glogerová 25.10.2016 19:03

Dobrý den,
včera 23.10.2016 jsme s přítelem navštívili v Domě kultury v Ostravě Vaše divadelní představení "Hvězdné manýry". Bylo to úžasné představení, skvěle jsme bavili se od začátku do konce. Vzhledem k tomu, že chodíme docela často do divadla, s radostí můžeme říct, že tohle představení bylo opravdu to nejlepší, co jsme dosud viděli.
Děkujeme a těšíme se na další Vaše představení :)

Denisa a Aleš, Ostrava 24.10.2016 20:33

Divadelní společnost Háta

Kamila Špráchalová a Martin Sobotka, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079
Náměstí Míru 16/117
120 00 Praha 2 - Vinohrady
IČO: 66052858
DIČ: CZ6062201112

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com