Návštěvní knihaHezký večer,
před chvílí jsem se vrátila z představení "Do ložnice vstupujte jednotlivě" a musím moc poděkovat. Představení bylo skvělé a herci úžasní.Pevně věřím, že se vám v našem kulturáčku v Otvovicích líbilo a už teď se spolu s ostatními návštěvníky těším na to, že nás vaše divadelní společnost poctí dalším představením. Hodně úspěchů v další práci a dík za smíchy namoženou bránici.

Jana Sojková 8.10.2017 19:40

Včera jsme navštívili divadelní představení Tři bratři v nesnázích v Usti nad Labem. Výkony všech herců byli super. Především pan Martin Zounar v roli hlavní postavy byl VÝBORNÝ . Naš 13lety syn byl s námi na představení. Od včerejšího večera nám na naše rodičovské otázky odpovídá "vtipnými hláškami" ze hry ;). Diky všem , kdo se na hře podíleli . Jitka Ricarova

Jitka Ricarova 18.9.2017 07:25

Jste naprosto úžasní. Navštěvují vaše představení v Bašce. Pana Zounara, který se mi znelíbil v roli nejmenovaného lékaře, na jevišti doslova žeru. Je to pan herec. Stejně jako pan Pantůček, Tomsa a z dam paní Andrlová a Gondíková a samozřejmě Vy paní ředitelkou. Vaše řehole je obdivuhodná a úspěch záviděníhodný. Přeji mnoho úspěchů.

Kateřina 12.9.2017 22:19

Včera jsem navštívil úspěšné představení hry M. Camolettiho Byt na inzerát v divadle v Karlových Varech. Diváci se po dobu vystoupení bavili, potlesk na konci byl dlouhý a zasloužený.. Vždy mě zajímají tvůrci. Herce jsem znal, ale po nahlédnutí do programu jsem nikde nenašel jméno režiséra. Můžete mi sdělit jméno umělce tak výborného představení? Děkuji. Mgr. Vladimír Zábranský.

Vladimír Zábranský 1.6.2017 14:53

Vážený pane Zábranský, děkujeme za Vaše slova chvály, ze kterých máme velkou radost. Režisérkou komedie Byt na inzerát je Marie Lorencová. Do Karlových Varů jezdíme pravidelně, takže se těšíme na další setkání s Vámi :-) Divadelní spolek Háta

Dobrý den ,
chtěl bych všem účinkujícím poděkovat za velmi pěkné a hlavně humorné představení "Byt na inzerát", které jsme navštívili včera 31.5.2017 v K.Varech. Nepamatuji,kdy jsem se tak intenzivně zasmál,ještě teď mě bolí bránice.
Budu se těšit na další vaše představení.
Pěkný den

Pavel Basl

Pavel 1.6.2017 09:26

Vážená paní Želenská,
chtěl bych Vám velmi poděkovat za skvělé divadelní představení Světáci, které jste s Vaším divadlem představili u nás v Kulturním středisku Lovoš v Lovosicích.
Představení bylo opravdu velmi povedené a ohlasy jsou velmi, velmi pozitivní. Děkuji jak Vám, tak i ostatním hercům, kostymérkám a kulisákům. Doufám, že i z Vaší strany proběhlo vše dle představ a budeme rádi, pokud nás s Vaším divadlem opět navštívíte. Nabídku již mám a hledáme vhodnou hru a vhodný termín. Ještě jednou moc děkuji a přeji hezký zbytek dne.

S pozdravem,

Vojtěch Krejčí, ředitel KS Lovoš 16.5.2017 14:34

Divadelní společnost Háta

Olga "Háta" Želenská, Ivana Andrlová, Radka Pavlovčinová a Vlasta Žehrová, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079
Náměstí Míru 16/117
120 00 Praha 2 - Vinohrady
IČO: 66052858
DIČ: CZ6062201112

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com