Návštěvní knihaDnes jsem byla Ve Frýdlantě na Vašem představení :-) Fakt BOMBÁ :-) :-) :-) :-) Děkuji byli jste úžasný :-) :-) :-) smála jsem se od začátku do konce :-) :-) :-)

Michálková 22.10.2016 20:08

Dobrý den, paní Želenská,
děkuji vám za zajištění včerejšího divadelního představení Světáci v Třinci. Myslela jsem si, že vám osobně včera poděkuji ale nepodařilo se. Těším se, že naše spolupráce bude v příštích letech pokračovat.
Mějte se hezky a opatrujte se.

Heczková Jolana, TRISIA, a.s. • kultura 11.10.2016

Světáci v Divadle Palace Praha
Moc bych chtěl poděkovat za zážitek na tomto představení, kde herecké obsazení bylo úžasné. Po několika shlédnutí filmu Světáci jsem nevěřil, že se dá tato komedie zahrát v divadle. Hereckým výkonům pánů Brodský, Sovák a Libíček se dá jen těžko vyrovnat, ale včerejší obsazení pánů Olšovský, Pantůček, Zounar, kteří jsou herci s velkým H to opravdu sedlo. Také obsazení dam Gondíková, Želenská, Zenáhlíková bylo fenomenální. Večeře s rukama nad stolem a konverzace u stolu se povedla na výbornou a dokonce až tak moc, že se herci několikrát odbourali, což bylo super. Jako třešnička na dortu bylo, když na konci představení a obrovském aplausu pan Přeučil (Profesor) oznámil, že paní Peterková (Trčková) zanedlouho oslaví kulaté narozeniny a zapojil celé divadlo do gratulace. To je opravdu na dlouhou dobu velký zážitek, za který děkuji. Přeji ať se i nadále daří a doufám, že se k Vám opět někdy podívám. Představení určitě doporučuji všem. :-) :-) :-)

Čestmír Buchar 8.10.2016

Děkuji za dnešní představení v Beřkovicích. Jdu na Vás pokaždé, když k nám zavítáte. Ani tentokrát jste nezklamali! Celé představení jsem měla úsměv na tváři a opět jsem procvičila svou bránici. Doslova jsme se řezali smíchy. Jsem nabitá energií a dobrou náladou.
Doufám, že i na jaře se uvidíme...
Přeji Vam spoustu spokojených diváků!

Tereza 8.10.2016

Vážení,
právě jsem se vrátila z divadelního představení vaší společnosti s názvem: Byt na inzerát. Fantastické představení. Bavila jsem se celou dobu. Jste skvělí. Jen tak dál. Ještě teď mě bolí břicho od smíchu. Děkuji za krásný večer strávený ve vaší společnosti.

Jana Verzichová, Pardubice 18.9.2016

Děkuji za krásně prožitý úterní večer s Vaší společností Háta tentokrát v Chodově s představením Hvězdné manýry. Představení opět úžasné, dokonalé, skvěle jsem se bavila a vaše herecké výkony božské. Není nad to vás vidět v divadle, tam je to živé, žádné klapky, tam umíte předvést jací jste skvélí herci. Děkuji a jen tak dále. Těším se zase na viděnou.

Lucie Kopková 12.5.2016 12:54

Divadelní společnost Háta

Olga "Háta" Želenská, Ivana Andrlová, Radka Pavlovčinová a Vlasta Žehrová, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079
Náměstí Míru 16/117
120 00 Praha 2 - Vinohrady
IČO: 66052858
DIČ: CZ6062201112

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com