Návštěvní knihaMilá paní Želenská,
dovolte mi abych Vás srdečně pozdravil. Z produkce Vaší společnosti jsem viděl komedie Do ložnice vstupujte jednotlivě a Hvězdné manýry. Moc jsem se u nich bavil. Už se moc těším na úterý, kdy půjdeme na Vztahy na úrovni.
Mám k Vám velkou prosbu. Mohla by jste mi zaslat jména herců, kteří budou hrát v úterý v Jihlavě v alternovaných rolích? Chtěl bych si totiž sebou vzít fotografie k podpisu. Moc Vám děkuji za laskavost.
S pozdravem

Olda Urban 15.1.2017 16:29

Dobrý den pan Želenská,
děkuji za včerejší zážitek z Vašeho divadla...
Mějte se moc hezky a v novém roce přeji hlavně zdraví, pohodu a dobrou náladu. Ostatní si, dle mého 81letého strýce, můžeme ukrást...:-)
Krásné dny a ještě jednou díky za vstupenky

Hana Merglová 12.1.2017 11:06

Vážená paní Želenská,
k letošním narozeninám jsem dostala od přátel vstupenky na komedii "Hvězdné manýry". Musím uznat, že po shlédnutí toho představení, jsem byla nadšená. Velmi jsem se bavila. Okamžitě jsem hledala program představení vašeho spolku a již se nemohu dočkat, až budu moci shlédnout další, jistě neméně báječná, divadelní představení.
Píši Vám také proto, abych Vás požádala o předání kontaktu na mne panu Zounarovi. Pokud bude pan Zounar chtít, ať se mi prosím ozve. Určitě bych mezi svými přáteli našla alespoň jednoho, který pana Zounara zná osobně, avšak já to nechám plně na něm.
Je mi jasné, že díky seriálům jako je Ordinace v Růžovce (kterou já nesleduji), je nyní pan Zounar v kurzu.
Přeji hezký den a těším se na další krásná divadelní představení. Iva M.

Iva Machalek 15.12.2016 13:32

Dobrý den,

děkuji za úžasná představení v Bašce. Vždycky jste úžasní, a já Vám děkuji za hezké večery, kdy zapomenu na stresy každodenního života, a můžu se zasmát, bouchat se do kolen. Mám ráda pana Pantůčka i Martina Zounara, ale i ostatní herci jsou báječní. :)

Přeji Vám spokojené diváky, pohodové hraní a HLAVNĚ ŽÁDNOU PANIKU :)

A snad po Novém roce zase nashledanou

Mirka Žišková 28.11.2016 13:10

Vážená paní Želenská, včera jste opět ve Volyni nezklamali. Pan Zounar je pro nás Vašim ESEM, ale i tak jste mu to Vy svým výkonem nandala. Ředitelé nebývají většinou v podnicích oblíbení a populární. Jenže Vy jste pravým opakem ve všech směrech. Děkujeme za krásné výkony všech a těšíme se na brzkou viděnou. Za Volyňáky Radka Mačurová.

Radka Mačurová 2.11.2016 19:06

Dobrý den,
moc děkuji za úžasné představení "Do ložnice vstupujte jednotlivě", které proběhlo ve Frýdlantě 22.10. Neměla jsem zrovna pěkný pátek a vy jste mi pomohli zapomenout na starosti. Moc jste se líbili i manželovi, kterého jsem na vás nalákala hlavně tím, že se představení konalo v blízkosti jeho milované chalupy a nemusel mít přímo "formální oblečení" :-). Pokud k nám zase někdy zavítáte, určitě se uvidíme.

P.S. Přidávám hlášku jedné dámy, která se nedopatřením a opravdu výjimečně společensky unavila v jedné malé hospůdce ve vesničce Saň, třeba by se Vám mohla hodit : "Já nemůžu rovně chodit a ani nemůžu rovně mluvit..."

Přeji hodně úspěchů, jste skvělí !!

Darina Netrefová, Liberec 27.10.2016 14:32

Divadelní společnost Háta

Bára Chybová a  Filip Tomsa, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079
Náměstí Míru 16/117
120 00 Praha 2 - Vinohrady
IČO: 66052858
DIČ: CZ6062201112

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com