Návštěvní knihaByla jsem s kamarádkou na představení 23.10. " Hvězdné manýry " v Ostravě a musím moooc poděkovat, bylo to úžasné, všichni jste podali úžasný výkon ... moooc děkujeme a už teď se těšíme na další představení, moooc spokojených diváku přeje

Hanka Glogerová 25.10.2016 19:03

Dobrý den,
včera 23.10.2016 jsme s přítelem navštívili v Domě kultury v Ostravě Vaše divadelní představení "Hvězdné manýry". Bylo to úžasné představení, skvěle jsme bavili se od začátku do konce. Vzhledem k tomu, že chodíme docela často do divadla, s radostí můžeme říct, že tohle představení bylo opravdu to nejlepší, co jsme dosud viděli.
Děkujeme a těšíme se na další Vaše představení :)

Denisa a Aleš, Ostrava 24.10.2016 20:33

Vážení herci Háty ...!!!
Píši poprvé v životě, ale tentokrát prostě musím. Musím poděkovat Vám všem, kteří ještě v této chvíli hrajete 2. představení ve Frýdlantě v Č. Já a 12 kamarádek jsme viděly představení od 16hod. Všechny nás bolely ruce od tleskání a přesto jsme měli pocit, že je to strašně málo za tak nádherný zážitek. Za tu obrovskou radost, za ten pocit sblížení, za naše já, které vše zapomnělo a dýchalo a bálo se a bojovalo spolu s Mahulenou i Lukášem ( vlastně s Joannou a Philipem )...díky Vám všem !!! Moc a moc držíme palce i pěsti, ať se Vám i nadále daří! Za partu z Višňové JAPA

JAPA 22.10.2016 21:03

Dnes jsem byla Ve Frýdlantě na Vašem představení :-) Fakt BOMBÁ :-) :-) :-) :-) Děkuji byli jste úžasný :-) :-) :-) smála jsem se od začátku do konce :-) :-) :-)

Michálková 22.10.2016 20:08

Dobrý den, paní Želenská,
děkuji vám za zajištění včerejšího divadelního představení Světáci v Třinci. Myslela jsem si, že vám osobně včera poděkuji ale nepodařilo se. Těším se, že naše spolupráce bude v příštích letech pokračovat.
Mějte se hezky a opatrujte se.

Heczková Jolana, TRISIA, a.s. • kultura 11.10.2016

Světáci v Divadle Palace Praha
Moc bych chtěl poděkovat za zážitek na tomto představení, kde herecké obsazení bylo úžasné. Po několika shlédnutí filmu Světáci jsem nevěřil, že se dá tato komedie zahrát v divadle. Hereckým výkonům pánů Brodský, Sovák a Libíček se dá jen těžko vyrovnat, ale včerejší obsazení pánů Olšovský, Pantůček, Zounar, kteří jsou herci s velkým H to opravdu sedlo. Také obsazení dam Gondíková, Želenská, Zenáhlíková bylo fenomenální. Večeře s rukama nad stolem a konverzace u stolu se povedla na výbornou a dokonce až tak moc, že se herci několikrát odbourali, což bylo super. Jako třešnička na dortu bylo, když na konci představení a obrovském aplausu pan Přeučil (Profesor) oznámil, že paní Peterková (Trčková) zanedlouho oslaví kulaté narozeniny a zapojil celé divadlo do gratulace. To je opravdu na dlouhou dobu velký zážitek, za který děkuji. Přeji ať se i nadále daří a doufám, že se k Vám opět někdy podívám. Představení určitě doporučuji všem. :-) :-) :-)

Čestmír Buchar 8.10.2016

Divadelní společnost Háta

Kamila Špráchalová a Martin Sobotka, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079
Náměstí Míru 16/117
120 00 Praha 2 - Vinohrady
IČO: 66052858
DIČ: CZ6062201112

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com