Návštěvní knihaExcelentní představení v Bystřici nad Pernštejnem, Do ložnice vstupujte jednotlivě. Úžasný zážitek. Děkuji za skvělý zážitek. Jsem Vaše věrná fanynka. Přeji Vám mnoho dalších takových představení a spousty věrných diváků.

Andrea Dvořáková 22.4.2016 22:30

Dobrý den, minulý týden jsem viděla Vaše představení Do ložnice vstupujte jednotlivě v Bysttřici nad Pernštejnem, poděkujte prosím všem Vašim hercům za skvělé výkony, již dlouho jsem neviděla tak skvělé představení, jž dlouho jsem se tak nezasmála. Moc Všem účinkujícím děkuji za krásné představení, na které budu ještě dlouho vzpomínat.

Andrea Dvořáková 22.4.2016

Dobrý večer,
tak jsem se k tomu konečně dostal. Chci Vám moc poděkovat za úžasnou premiéru. Protože Jana Uherová nemá řidičák, odjezdil jsem s ní po devět let většinu komedií, které se hlásily na Festival smíchu, od Chebu přes Prahu po Ostravu, takže jsem si udělal celkem obrázek, jak se kde komedie dělají. A Manýry se Vám povedly skvěle! Málokdy se urodí po Čechách taková pěkná komedie. Já byl nadšením bez sebe celý víkend a chodily nám zprávy od dvou kamarádů filmařů, které jsme na premiéru vzali, že si nikdy nemysleli, že může bejt divadlo takhle dobrý.
Pokud by byla možnost a byly ještě lístky, vzal bych na druhou premiéru rád svoje děti, aby to viděly. Mám teda tři, ale nechci být neskromný, kolik bude, tolik bude.
A pokud nebudou nevadí, i tak děkuji, to je pro překladatele štěstí, když mu někdo takhle udělá text, já ty svoje překlady miluju, tak jsem v sedmým nebi.
Janě Uherové jsem volal, slíbila, že se někdy přijede podívat. Zbytek je na ní.

Martin Fahrner 22.4.2016

Hvězdné manýry ve Stochově, úžasné představení, dlouho jsme se tolik nepobavili. Dle možností navštěvujeme různá divadla a představení v Praze, toto bylo nejlepší co jsme letošní sezonu viděli. Opravdu úžasný zážitek. Děkujeme, děkujeme.

J. Brožová 21.4.2016 23:40

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za krásné představení Světáci v Roudnici nad Labem. Během představení jsem se nasmála, až jsem měla pocit, že porodím přímo v hledišti. Ráda bych poděkovala panu Zounarovi, který byl v některých kostýmech k nakousnutí.

M. Šulcová 19.4.2016

Dobrý den,

děkuji za včerejší -skvěle strávený nedělní večer v pardubickém divadle. Nejen, že jsme se dobře bavili, ale mohla jsem se potkat se svou letitou kamarádkou a Vaší garderobierkou Evou Eichlerovou a popřát jí k narozeninám. A také musím poznamenat, že Ivanka Andrlová vypadá báječně :-). děkujeme Ivana a Pavel

Ivana 18.4.2016 11:40

Divadelní společnost Háta

Mahulena Bočanová a Martin Zounar, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079
Náměstí Míru 16/117
120 00 Praha 2 - Vinohrady
IČO: 66052858
DIČ: CZ6062201112

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com