Návštěvní kniha

Dobrý den. Vážená paní umělecká vedoucí, principálko, či ředitelko. Nevím na co raději slyšíte, ale musím Vám a celému kolektivu včetně režiséra a také herce Lumíra Olšovského poděkovat za krásné představení známé komedie "Světáci", kterou jste nám na dnes 10.června 2013 pro naše potěšení přijeli pohostinsky do Čáslavi zahrát. Jsem pravidelným účastníkem čáslavských představení a Vámi vedená společnost "Háta" zde nebyla poprve. Viděl jsem už několik her z Vašeho repertoáru a byl jsem vždy velice spokojen nejen s výběrem hry ale vždy s velmi poctivým výkonem všech Vašich herců a hereček. Tentokrát to však byl podle mne vzácně výborný výběr herců a hereček a jejich přednes byl, myslím, velice pozitivně ohodnocen spokojeným potleskem nás všech, kteří Vás v našem čáslavském divadle mohli vidět. Je zajímavé, že jste se dokázali přizpůsobit venkovským podmínkám a že jste dokonale využili svých možností k častější obměně scény, což komedie takové úrovně vyžadovala. Díky, a těším se opět na Vaši hereckou společnost u nás! Přeji osobně Vám a i celému kolektivu herců, hereček i těch ostatních spolupracovníků společnosti, abyste měli mnoho krásných úspěchů ve Vaší práci a abyste i nadále nám přiváželi veselí, radost, dobrou náladu - však toho je v současné době velmi zapotřebí.

Jan Malátek - Čáslav 10.6.2013

Dobrý den, komedie Vztahy na úrovni, je skvělá. Byla jsem 20.5. na druhé premiéře a smála se pořád a o tom je divadlo. Držím Vám Všem palce, ať se daří dělat práci kterou milujete a je to právě proto vidět na jevišti .-) moc děkuji za nádherný večer.

Jana - Most 20.5.2013

Děkuji za super představení Vztahy na úrovni 15.5.2013 v Českých Budějovicích. Moc se nám hra líbila, kdykoliv v Budějovicích jste, nikdy si Vás nenecháme ujít:-)

Eva 17.5.2013 09:31

Dobrý den, navštívila jsem se svojí maminkou představení "Tři bratři v nesnázích" v Blansku a musím napsat pochvalu. Martin Zounar je opravdu úžasný!!! Moc jsme se všichni nasmáli. Děkujeme i ostatním hercům a doufáme, že za námi zase s něčím pěkným přijedete do našeho malého Blanska

Jelínková 20.4.2013

Děkuji za perfektní představení Tři bratři v nesnázích v Žatci. Opravdu jsem se pobavila :-) A přeji hodně dalších repríz.

Jana 29.3.2013 12:29

Děkuji za skvělé vystoupení ve Vratimově, těšíme se už na další, které si nenecháme ujít...

Radka 20.3.2013 20:57

Divadelní společnost Háta

Bára Chybová a  Filip Tomsa, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
Opletalova 13/933, 110 00, Praha 1
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com