Návštěvní knihaDobrý den všem, děkuji nejen sám za sebe, ale myslím že ze všechny z tyníštského divadla. Včerejší představení Světáci bylo skvělé, všichni se náramně bavili. Mám ještě jen jeden dotaz, bylo by možné sehnat 2x podpisy včerejších herců ? Děkuji za jakoukoli odpověd, s pozdravem krásného den a jen tak dál.

Martin Tobiška 6.10.2012

Dobrý den, včera jsem byla se svými kolegyněmi a kolegou v Týništi nad Orlicí na "Světácích". Tak pěkný večer a představení jsme už dlouho neviděli. Děkujeme a přejem jen tak dál. Mrzelo mne, že tam nebyl Dáda, mám ho ráda. Ještě jednou všem velké díky.

Marie Čiháková Pohoří u Dobrušky 6.10.2012

Básník a Kočka , pan Lukáš a půvabná slečna Kateřina jsou neskuteční. Nádherné herecké výkony , autentický projev , krásná dvojice..excelující od začátku do konce. Kateřina je šťastná herečka. Děkujeme

Karel čas a přátelé divadla 20.9.2012

dobrý den, včera 19.6.2012 jsem byla se svým 12-ti letým synem na "Tři muži v nesnázích", smáli jsme se od začátku dokonce,Je nádherné vidět, jak někoho baví to, co dělá, odcházeli jsme s nesmírným zážitkem, děkuji.

Ingrid 20.6.2012

Milí herci, nevím přesně, jak se oslovuje taková společnost, snad je to správně. Byla jsem včera na Vašem představení v Hostíně a jsem tak plná dojmů, že Vám musím alespoń napsat, prtože takový zážitek nepamatuji. Bylo to prostě BOŽÍ!!! Dlouho jsem se tak nebavila a zdálo se mi, že i vy jste si to u nás moc pěkně užili. Asi to dělá to prostředí, nastrojení a v sametových sedačkách se asi ani diváci tak neuvolní jako na těch prkýnkách, na nichž jsme seděli. Byli jste všichni úžasní a patří Vám tisíce díků za tři hodiny smíchu a další dny dobré nálady. Stačí si vzpomenout na Timura a Honzíkovu cestu pana Zounara. (mimochodem jeho "rehabilitace" z toho obludného blba Boba byla včera stoprocentní:-)) Doufám, že budu mít ještě příležitost Vás někde vidět. Určitě si ji nenechám ujít. Ještě jednou DÍK a přeji Vám spousty tak spokojených diváků jako jsme byli my v Hostíně.

Marie Galgaňáková 7.6.2012

Děkuji za představení "Světáci", které jste odehráli včera u nás v divadle v Mostě. Velice povedené představení, moc jsme se pobavili.

Výkony všech herců byly skvělé, nejvíce se nám líbil pan Zounar a paní Andrlová. Děkujeme a doufáme, že příště k nám opět přijedete.

Romana 31.5.2012 10:03

Divadelní společnost Háta

Olga "Háta" Želenská, Ivana Andrlová, Radka Pavlovčinová a Vlasta Žehrová, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079
Náměstí Míru 16/117
120 00 Praha 2 - Vinohrady
IČO: 66052858
DIČ: CZ6062201112

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com