Návštěvní kniha

Dobrý večer, napadlo mě, jestli bych nemohla dostat nějakou slevu na vstupném, když se jmenuju taky Háta :o) ... Ale přijdu tak jako tak :o)

Háta Enochová,15 let - studující 4.5.2010

14.4.2010 jsme byli v Kopřivnici na vaší komedii "Dnes hrajeme Cyrana". Moc děkujeme za skvělý výkon všech herců - už dlouho jsme se tak nenasmáli :-) a těšíme se, až se tady zase objevíte :-)

Jana a Mirek - Příbor 14.4.2010

Dobrý den, prohlížíme si stránky Vašeho divadla a moc nás mrzí, že zde neuvádíte i zájezdová představení, ale chápeme Vaše důvody. Minulý týden jsme v Kostelci nad Orlicí shlédli představení "To byl ale Silvestr" a byli jsme nadšeni výkony herců i vtipným scénářem. Nepřehlédnutelný byl zejména Martin Zounar. Zdálo se nám, že tato role mu byla napsaná přímo "na míru". Pocházíme kousek od Roudného, kde měl chalupu jeho otec a s Martinem jsme v létě běhali po vsi. Ale dnes by nás už asi nepoznal. Rádi bychom se podívali ještě i jiná představení, ve kterých účinkuje. Mohla byste nám, prosím, napsat jaká budete mít představení v dohledné době někde ve Východních Čechách nebo okolí. Děkujeme za odpověď a přejeme ať se Vám i nadále daří

Milena Šmídová - Kostelec nad Orlicí 1.3.2010

Ve středu 17.2. jsem v Hodoníně shlédla hru Dnes hrajem Cyrana, už dlouho jsem se tak nezasmála,klobouk dolů,patří všem hercům,ale nejlepší byli Lída Molínová a Zbyšek Pantůček,takže "Fofrem si to jen tak prosvištíme,díky moc za hezký zážitek v dnešní uspěchané době

Gabča 19.2.2010 23:10

V loňském roce jsem viděl vaše představení Rozmarný duch - bylo skvělé. Rád bych na něj pozval i své přátele z divadelního spolku. Můžete mi, prosím, sdělit, zda jej budete letos hrát a kde? Rádi na něj pojedeme. Děkuji.

P.Pokorný - Ostrov n.O. 22.1.2010

Byla jsem 19. Ledna v Lounech na hře Dnes hrajeme Cyrana., tím bych chtěla moc pochválit všechny herce ale i všechny tvůrce co vymysleli hru Dnes hrajeme Cyrana. Nádherná hra a báječní herci.

Lentilka 20.1.2010 19:19

Divadelní společnost Háta

Bára Chybová a  Filip Tomsa, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
Opletalova 13/933, 110 00, Praha 1
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com