Návštěvní kniha

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za včerejší představení (03.03.2009) v Prostějově (Rozmarný duch). Byla jsem nadšena výkony všech herců. Doufám,že se brzy do Prostějova vrátíte.

Neznámá divačka - Prostějov 4.3.2009

Dobrý den, moc ráda chodím na vaše divadelní představení. Jsem z Broumova a jezdím na Vás do Hronova a Náchoda, kde vystupujete. Moc ráda bych viděla představení Den na zkoušku. Vím, že jste toto předtavení hráli i v Jaroměři, ale tam mi to bohužel nevyšlo. Myslíte, že se můžu těšit, že toto představení uvidím třeba někde u nás (Broumov, Police nad Metují, Hronov, Náchod)? Moc Vám děkuji za odpoveď a přeju hodně pěkných divadelních her.

Marcela Ciblová - Broumov 23.2.2009

Dne 16.2. jsem viděla vaše představení Den na zkoušku, ve kterém neúčinkovala Laďka kvůli svému mateřství, ale její roli si zahrál Lumír Olšovský. Z počátku jsem byla překvapená a mírně v rozpacích, jak toto dopadne, ale musím říct, že s Lumírem v ženské roli se tato hra dostala úplně do jiné dimenze, měla jinou atmosféru a kouzlo. Věřím, že s Laďkou by se nám hra také líbila, ale s Lumírem to prostě bylo boží. Možná by tuhle roli mohl hrát uz pořád on. Je to příjemná neobvyklost, zpestření a navíc moc vtipně zahraná role díky němu. Hra ma zajímavý námět. Díky za krásné představení.

Neznámá divačka 17.2.2009

Dobrý den, zdravím Vás z Velešína. Chtěla bych vašim prostřednictvím poděkovat všem hercům za úžasný zážitek, který předvedli herci minulý pátek u nás ve Velešíně. Představení mělo velký úspěch, takže ráda využiji Vaší nabídky na příští rok. Spojte nás opět s Českými Budějovicemi. Předpokládám, že to bude přibližně stejný termín, jako letos. To si ještě upřesníme. Ještě jednou děkuji a přeji pěkný den.

Hana Růžičková - Velešín 12.2.2009

Díky moc za krásné představení Na správné adrese, které odehráli vaši herci v městečku Velešín dne 6.2.2009. Nádherná atmosféra, skvělé herecké výkony. Bylo vidět, že i herci si představení užívají. Hlavně Martin Zounar. Díky moc a přeji hodně dalších nadšených diváků a vám všem mnoho pěkných rolí.

Jitka Papoušková - Velešín 7.2.2009

Dobrý den, chtěla bych Vám všem poděkovat za včerejší (5.2.2009) úžasné představení v Českých Budějovicích. Byl to opravdu zážitek a již dlouho se mi nestalo, že by mi tekly slzy smíchem. Nemělo to chybu - děkuji a doufám, že zase brzy do Budějovic přijedete.

Eva Kuzbová - České Budějovice 6.2.2009

Divadelní společnost Háta

Olga "Háta" Želenská, Ivana Andrlová, Radka Pavlovčinová a Vlasta Žehrová, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
Opletalova 13/933, 110 00, Praha 1
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com