Návštěvní kniha

Vážení, včera jsem měla možnost shlédnout představení vašeho divadla "Láska, sex a žárlivost" v H. Brodě. Už opravdu dlouho jsem se tak nepobavila. Bylo to naprosto úžasné a všichni herci byli skvělí. Ještě teď mě bolí břicho a tečou slzy od smíchu. Přeji vám mnoho úspěchů a výborných komedií a těším se na další shledání s vámi.

Iveta Vaková - Havlíčkův Brod 11.4.2008

Dobrý večer, představení Prázdniny snů v Ostravě se Vám moc povedly,všichni jste byli skvělí, Ivanka předčila mé očekávání, byla super, dík za fajn zážitek a těším se na další.

Pavla 8.4.2008 22:12

Včerejší "Prolhaná Ketty" na Musilce byla skvělá, nádherná, fascinující od začátku až do konce a smíchem překypující. Tak to byla tedy paráda. Od všech perfektní, skvělý výkon a nejlepší byly ty pasáže mimo text, tak to nemělo opravdu chybu. Ivaně Andrlové přeji nádherný dárek k svátku, také se malou špetkou připojuji a přeji, ať se Vám všechno velmi moc, třeba tak jako včera, daří. Zvláštní poděkování Mahuleně Bočanové, jste víc než živý sen.

Vladimír Hynek 4.4.2008

Velmi se sháním po videozáznamu z vaší hry "Bosé nohy v parku" s M. Zounarem v hlavní roli. Není náhodou někde tento záznam v prodeji, nebo nedá se někde sehnat (nebo neuvažujete o repríze)?. Původní film s R. Redfordem je mým nejoblíbenějším a rád bych viděl vaše zpracování, které bylo dle mých informačních zdrojů skvělé. Bohužel jsem z Ostravy, takže to mám k vám dost z ruky, ale nikdy nevynechám vaše představení v Ostravě-Porubě v DK Poklad. Jste skvělí! Díky

J. Samlík - Ostrava 4.4.2008

Dobrý den přeji, velké díky za včerejší představení v Uh.Hradišti "Prolhaná Ketty". Bylo úžasné a moc jsme se nasmáli. Jste všichni opravdu báječní - Olinka, Mahu, Lumča, Ivanka, Zbyšek ... Přijeďte brzo opět na jih Moravy, budeme se na vás vždy těšit. Je to vždycky jedinečné :-)) ... Krásné jaro.

Zuzka - Uherské Hradiště 2.4.2008

Dobrý den, byly jsme včera na představení Rozmarný duch v Hlučíně a byl to úžasný, skvělý kulturní zážitek. Už teď se těšíme, až přijede Háta do Hlučína příště. Všichni herci byli naprosto perfektní a dámy herečky okouzlující. V malém městě je o pořádnou kulturu docela nouze, takže jsme si toto představení opravdu užívaly.

Julie a Vlaďka - Hlučín 27.3.2008

Divadelní společnost Háta

Kamila Špráchalová a Martin Sobotka, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
Opletalova 13/933, 110 00, Praha 1
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com