Návštěvní kniha

Dobrý den, moc ráda chodím na vaše divadelní představení. Jsem z Broumova a jezdím na Vás do Hronova a Náchoda, kde vystupujete. Moc ráda bych viděla představení Den na zkoušku. Vím, že jste toto předtavení hráli i v Jaroměři, ale tam mi to bohužel nevyšlo. Myslíte, že se můžu těšit, že toto představení uvidím třeba někde u nás (Broumov, Police nad Metují, Hronov, Náchod)? Moc Vám děkuji za odpoveď a přeju hodně pěkných divadelních her.

Marcela Ciblová - Broumov 23.2.2009

Dne 16.2. jsem viděla vaše představení Den na zkoušku, ve kterém neúčinkovala Laďka kvůli svému mateřství, ale její roli si zahrál Lumír Olšovský. Z počátku jsem byla překvapená a mírně v rozpacích, jak toto dopadne, ale musím říct, že s Lumírem v ženské roli se tato hra dostala úplně do jiné dimenze, měla jinou atmosféru a kouzlo. Věřím, že s Laďkou by se nám hra také líbila, ale s Lumírem to prostě bylo boží. Možná by tuhle roli mohl hrát uz pořád on. Je to příjemná neobvyklost, zpestření a navíc moc vtipně zahraná role díky němu. Hra ma zajímavý námět. Díky za krásné představení.

Neznámá divačka 17.2.2009

Dobrý den, zdravím Vás z Velešína. Chtěla bych vašim prostřednictvím poděkovat všem hercům za úžasný zážitek, který předvedli herci minulý pátek u nás ve Velešíně. Představení mělo velký úspěch, takže ráda využiji Vaší nabídky na příští rok. Spojte nás opět s Českými Budějovicemi. Předpokládám, že to bude přibližně stejný termín, jako letos. To si ještě upřesníme. Ještě jednou děkuji a přeji pěkný den.

Hana Růžičková - Velešín 12.2.2009

Díky moc za krásné představení Na správné adrese, které odehráli vaši herci v městečku Velešín dne 6.2.2009. Nádherná atmosféra, skvělé herecké výkony. Bylo vidět, že i herci si představení užívají. Hlavně Martin Zounar. Díky moc a přeji hodně dalších nadšených diváků a vám všem mnoho pěkných rolí.

Jitka Papoušková - Velešín 7.2.2009

Dobrý den, chtěla bych Vám všem poděkovat za včerejší (5.2.2009) úžasné představení v Českých Budějovicích. Byl to opravdu zážitek a již dlouho se mi nestalo, že by mi tekly slzy smíchem. Nemělo to chybu - děkuji a doufám, že zase brzy do Budějovic přijedete.

Eva Kuzbová - České Budějovice 6.2.2009

Dobry den, v sobotu 24.1.09 jsem byla na predstaveni Den na zkousku. Moc se mi to libilo, jen tak dal. Nejvice me ale zaujal Jan Maxian. Hezky se na nej kouka, je to preci jen kus chlapa ;-)

Catarata 25.1.2009 16:59

Divadelní společnost Háta

Bára Chybová a  Filip Tomsa, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
Opletalova 13/933, 110 00, Praha 1
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com