Návštěvní kniha

Vážení přátelé, Vaše představení v Moravské Třebové - Na správné adrese - bylo úžasné. Dlouho jsem se tak nepobavila. Hodně úspěchů Vám všem přeje...

Marta Vašková - Moravská Třebová 1.10.2009

Vážený "divadelní spolku", včera jste v Kojetíně sehráli skvělé představení Na správné adrese. Chtěla bych vám všem alespoň takto prostřednictvím mejlu moc a moc poděkovat - byli jste VÝBORNÍ. Kojetín jste navštívili už předtím s představením Když ty, tak já taky miláčku - taky moc a moc povedené! Takže ještě jednou díky všem včerejším protagonistům - dámám Zdeníčkové, Molínové, Andrlové a Žehrové a pánům Zounarovi, Jagelkovi, Pantůčkovi a Vašinkovi. Doufám, že vás zase někdy budeme moc vidět!!!! Zároveň bych chtěla popřát paní Ludmile Molínkové k dnešním narozeninám-moc zdraví a elánu do další herecké práce!!!! Děkuju za krásně strávený divadelní večer.

M.Fíková - Kojetín 1.10.2009

dobry den, z obsazeni hry Dnes hrajeme Cyrana vam na strankach vypadla alternace Jana Birgusová / Hana Kusnjerová...

VbnP 29.9.2009 13:53

Dobrý den, včera jsem se svojí maminkou navštívila v Blansku představení Prolhaná Katty. Musím říci, že jsme nadšené! Byla to pěkná komedie a smály jsme se, až nám tekly slzy. Děkujeme za skvělou zábavu p. Bočanové, Andrlové, Jeníkové i dalším hercům. Doufám, že se zase do našeho města přijedete podívat a potěšíte nás pěkným vystoupením. Děkují...

Ilona Jelínková a Marta Trnková - Blansko 23.9.2009

Dobrý den paní ředitelko. Jsem fanynka vašeho divadla, obdivuji vaši práci, vás, herečku paní Talpovou a pana Čecha. Přeji vám a vašemu divadlu ať se vám daří.

Nepodepsaná divačka 31.5.2009

Taky bych se chtěla připojit s pochvalou a to za všechna představení odehraná v Pardubicích!! Žádné nevynechám a naprosto tu vaši partičku zbožňuju!! S paní Andrlovou a paní Želenskou jsem dokonce byla minulý rok na dovolené v Egyptě, ale oslovit je jsem si netroufla :-) Jste super! Jen tak dál!!

baba 22.5.2009 13:55

Divadelní společnost Háta

Adéla Gondíková a Lukáš Vaculík, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
Opletalova 13/933, 110 00, Praha 1
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com