Návštěvní kniha

Dobrý den všichni. Jste super a spusta lidí vám určitě děkuje za to, co pro nás děláte. Obdivuji vás, dokážete být veselí i když vám novináři otravují život a hlavně hodně zničí (bulvár). Ráda bych se šla opět podívat na vaše představení, ale nejde to. proto se odvažuji požádat vás touto cestou o fota s podpisama. Taky některé z vás znám z televize, ale není to divadlo. Přeji vám hodně pracovního štěstí. A v soukromí ať se vám daří co nejlépe.

Majka Věříšková 4.1.2009

Dobrý den, paní Želenská, děkuji za včerejší představení, jako vždy bylo fajn, diváci se bavili a byli velmi spokojeni. Ráda bych se s Vámi domluvila na dalším představení na příští rok. Myslím, že bychom mohli dodržet tradici a jestli to půjde, počítejte s námi zase na listopad (volné jsou středy a čtvrky). Titul domluvíme jistě telefonicky. Faktura přišla včera, zaplatíme. Přeji pěkný den a těšíme se na další setkání s HÁTOU.

Stanislava Brendlová - Nové Město nad Metují 21.11.2008

Vážená paní Želenská, rádi bychom Vám a celému souboru chtěli dodatečně poděkovat za vystoupení v rehabilitačním ústavu Kladruby. Nezapomenutelný zážitek v podobě komedie KDYŽ TY, TAK JÁ TAKY MILÁČKU nám pomohla v rozhodování, o jaké kulturní akce budeme pro naše klienty po úrazech a onemocněních pohybového a nervového systému usilovat. Ne nadarmo se říká, že smích léčí. Vám se podařilo pobavit během představení spoustu lidí, kteří alespoň na chvíli mohli zapomenout na svůj handicap. Herecký výkon není to jediné, co nás příjemně překvapilo. Očekávali jsme herce a divadelníky, kteří budou mít vysoké nároky (jeviště,šatny apd.), ale skutečnost byla jiná. Od herců počínaje a techniky konče, jste projevili skromnost a především lidskost. Na závěr ještě jednou velké poděkování DIVADELNÍ SPOLEČNOSTI HÁTA, těšíme se na další skvělou komedii ve vašem podání.

Janáčková Michaela, kulturní referent RÚ - Kladruby 14.11.2008

Ahojte celá Háto, včerejší (20.10.08) představení v Tišnově bylo naprosto skvělý. Super obsazení, Marcela Vašinku pamatuju z pohádek a vypadá pořád sakra dobře. Díky za návštěvu a doufám, že brzy opět zavítáte na Moravu...

Petra R. - Tišnov 21.10.2008

Já Zbyška miluju uplně nejvíc, protože je prostě úžasnej a krásnej a píše super bomba hry. K tomu se nedá nic dodat, sem z tebe paf...

Tvá dcera Veronika =oD

Veronika P. 20.10.2008 20:04

Ahojte herci, jste supr! Miluju vás - ilove you - hlavně Zbyška Pantůčka.

Nika 31.8.2008 15:13

Divadelní společnost Háta

Mahulena Bočanová a Martin Zounar, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
Opletalova 13/933, 110 00, Praha 1
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com