Návštěvní kniha

Dobrý den, včera jsme s přítelem navštívili vaše představení v Litoměřicích. Komedii Dnes hrajeme Cyrana. A jsme naprosto nadšení, moc moc se nám to líbilo. Všichcni byli úžasní. Těšíme se až k nám znovu zavítáte.

Jana Tolarová - Litoměřice 22.5.2009

Je mi sice terpe 15, ale ráda chodím na představení, a tak jsem se byla podívat na vaše a moc se mi líbilo. To byl teda Silvestr. Byla jsem se na vás podívat v Hávířově. Bylo to velmi krásné představení:-), moc se mi to líbilo, byla velká sranda. Herecké zastoupení bylo moc pěkné, ale ze všeho nejvíc se mi líbila paní Šulcová, Jana Birgusová a Michal Hruška. Budu se tešit na další představení v Havířově. Děkuji ...

Marie - Havířov 29.4.2009

Dne 25.4. jsme měly příležitost shlédnout vaši novou premiéru "Dnes hrajeme Cyrana". Zážitek to byl naprosto fantastický a dlouho jsme se tak nenasmály. Toto představení všem vřele doporučujeme. Výkony všech herců jsou prostě dokonalé.

Markéta, Naďa a Naďa - Praha a Liberec 28.4.2009

Po delší době jsme s přítelkyní navštívili divadelní představení u příležitosti vašeho hostování v Bystřici pod Hostýnem a komedie "Když ty tak já taky miláčku" nás skvělě pobavila a výkony hlavních představitelů paní Andrlové a pana Vašinky byly super. Pokud nás někdy v budoucnu opět navštívíte určitě budete mít zase plný sál a spoustu spokojených a nadšených diváků a divaček ...

Marek a Helena - Bystřice pod Hostýnem 19.4.2009

Moje divadelní srdíčko mohutně zaplesalo po při špicového představení "Když ty, tak já taky, miláčku", které jsem měla možnost shlédnout v Odrách 31.3.2009. Celá hra neměla chybu a VŠEM učinkujícím hercům vysekávám obrovsou poklonu!!! Už hodně dlouho jsem se takto skvěle nepobavila, smíchy mi tryskaly slzy. Doufám, že budu mít ještě příležitost vidět nějaké představení, protože paní Želenská, děláte super divadlo!!!

Divačka z Oder 12.4.2009

Dobrý den. Chtěla bych Vám poděkovat za úžasné představení - komedie Prolhaná Ketty - se kterým jste vystoupili v Divadle M.Horníčka v Plzni. Především výkon pana Pantůčka, ale také paní Andrlové i Bočanové (a vlastně všech herců) mě doslova uchvátil. Přeji celé Divadelní společnosti Háta krásné Velikonoce a doufám, že opět brzy zavítáte k nám do Plzně.

Petra Misová - Plzeň 10.4.2009

Divadelní společnost Háta

Mahulena Bočanová a Martin Zounar, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
Opletalova 13/933, 110 00, Praha 1
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com