Návštěvní kniha

Vážení divadelní přátelé a kolegové, dovolte mi abych Vám touto cestou co nejsrdečněji poděkoval za Vaši aktivní spolupráci a podporu během právě končící divadelní sezony 2007/2008. Přeji Vám všem pěkné divadelní prázdniny a s těmi z Vás, kterým začíná letní sezóna, se těším brzy na viděnou. Užijte si léta a načerpejte nové síly do další práce.

Pavel Klejna - REcenzeCZ 16.6.2008

Dobry den, predstaveni Klice na nedeli v Plzni bylo fakt super. Asi bych nejvice vyzdvyhla pani Bocanovou a Sulcovou a pany Prochazku a Pantucka. Opravdu jsem si vecer moc uzila. Byla to pro me super zmena, jelikoz jsem na MD s 13-ti mesicnim chlapeckem.

Skoda jen, ze nehrajete v Plzni nejake predstaveni s Lumirem Olsovskym.

Mejte se krasne a hodne pracovnich uspechu.

Jana 21.5.2008 13:54

Dobrý den, včera jsem byla v Plzni na představení Klíče na neděli. Bylo to moc hezké, všichni herci byli skvělí. Hlavně paní Bočanová, Šulcová, pan Procházka a Pantůček. Škoda že tam nehraje Lumír Olšovský, v jeho podání by to bylo senzační. Ale i tak jsem si užila opravdu hezký večer. Mějte se moc hezky a mnoho pracovních úspěchů!

Jana - Plzeň 21.5.2008

Dobrý den. Líbilo se mi představení rozmarný duch. Nemohli by jste sem dát fotky?

Divák 25.4.2008

Dobrý večer, vaše včerejší vystoupení v Polné bylo perfektní, celou dobu jsme se smáli. Byla jsem poprvé na něčem takovém, musím říct, že lituji toho, že mě to nikdy ani nenapadlo (nedovedla jsem si to představit) někam jít. Mrzí mě taková malá účast, protože to fakt bylo super a doufám, že ještě někdy přijedete. Držím vaší společnosti palečky a jen tak dál.

B. Teclová - Polná 13.4.2008

Vážení, včera jsem měla možnost shlédnout představení vašeho divadla "Láska, sex a žárlivost" v H. Brodě. Už opravdu dlouho jsem se tak nepobavila. Bylo to naprosto úžasné a všichni herci byli skvělí. Ještě teď mě bolí břicho a tečou slzy od smíchu. Přeji vám mnoho úspěchů a výborných komedií a těším se na další shledání s vámi.

Iveta Vaková - Havlíčkův Brod 11.4.2008

Divadelní společnost Háta

Kamila Špráchalová a Martin Sobotka, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
Opletalova 13/933, 110 00, Praha 1
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com