Návštěvní kniha

dobry den, z obsazeni hry Dnes hrajeme Cyrana vam na strankach vypadla alternace Jana Birgusová / Hana Kusnjerová...

VbnP 29.9.2009 13:53

Dobrý den, včera jsem se svojí maminkou navštívila v Blansku představení Prolhaná Katty. Musím říci, že jsme nadšené! Byla to pěkná komedie a smály jsme se, až nám tekly slzy. Děkujeme za skvělou zábavu p. Bočanové, Andrlové, Jeníkové i dalším hercům. Doufám, že se zase do našeho města přijedete podívat a potěšíte nás pěkným vystoupením. Děkují...

Ilona Jelínková a Marta Trnková - Blansko 23.9.2009

Dobrý den paní ředitelko. Jsem fanynka vašeho divadla, obdivuji vaši práci, vás, herečku paní Talpovou a pana Čecha. Přeji vám a vašemu divadlu ať se vám daří.

Nepodepsaná divačka 31.5.2009

Taky bych se chtěla připojit s pochvalou a to za všechna představení odehraná v Pardubicích!! Žádné nevynechám a naprosto tu vaši partičku zbožňuju!! S paní Andrlovou a paní Želenskou jsem dokonce byla minulý rok na dovolené v Egyptě, ale oslovit je jsem si netroufla :-) Jste super! Jen tak dál!!

baba 22.5.2009 13:55

Dobrý den, včera jsme s přítelem navštívili vaše představení v Litoměřicích. Komedii Dnes hrajeme Cyrana. A jsme naprosto nadšení, moc moc se nám to líbilo. Všichcni byli úžasní. Těšíme se až k nám znovu zavítáte.

Jana Tolarová - Litoměřice 22.5.2009

Je mi sice terpe 15, ale ráda chodím na představení, a tak jsem se byla podívat na vaše a moc se mi líbilo. To byl teda Silvestr. Byla jsem se na vás podívat v Hávířově. Bylo to velmi krásné představení:-), moc se mi to líbilo, byla velká sranda. Herecké zastoupení bylo moc pěkné, ale ze všeho nejvíc se mi líbila paní Šulcová, Jana Birgusová a Michal Hruška. Budu se tešit na další představení v Havířově. Děkuji ...

Marie - Havířov 29.4.2009

Divadelní společnost Háta

Adéla Gondíková a Lukáš Vaculík, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
Opletalova 13/933, 110 00, Praha 1
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com