Návštěvní kniha

Dobrý den, včera jsem byla v Plzni na představení Klíče na neděli. Bylo to moc hezké, všichni herci byli skvělí. Hlavně paní Bočanová, Šulcová, pan Procházka a Pantůček. Škoda že tam nehraje Lumír Olšovský, v jeho podání by to bylo senzační. Ale i tak jsem si užila opravdu hezký večer. Mějte se moc hezky a mnoho pracovních úspěchů!

Jana - Plzeň 21.5.2008

Dobrý den. Líbilo se mi představení rozmarný duch. Nemohli by jste sem dát fotky?

Divák 25.4.2008

Dobrý večer, vaše včerejší vystoupení v Polné bylo perfektní, celou dobu jsme se smáli. Byla jsem poprvé na něčem takovém, musím říct, že lituji toho, že mě to nikdy ani nenapadlo (nedovedla jsem si to představit) někam jít. Mrzí mě taková malá účast, protože to fakt bylo super a doufám, že ještě někdy přijedete. Držím vaší společnosti palečky a jen tak dál.

B. Teclová - Polná 13.4.2008

Vážení, včera jsem měla možnost shlédnout představení vašeho divadla "Láska, sex a žárlivost" v H. Brodě. Už opravdu dlouho jsem se tak nepobavila. Bylo to naprosto úžasné a všichni herci byli skvělí. Ještě teď mě bolí břicho a tečou slzy od smíchu. Přeji vám mnoho úspěchů a výborných komedií a těším se na další shledání s vámi.

Iveta Vaková - Havlíčkův Brod 11.4.2008

Dobrý večer, představení Prázdniny snů v Ostravě se Vám moc povedly,všichni jste byli skvělí, Ivanka předčila mé očekávání, byla super, dík za fajn zážitek a těším se na další.

Pavla 8.4.2008 22:12

Včerejší "Prolhaná Ketty" na Musilce byla skvělá, nádherná, fascinující od začátku až do konce a smíchem překypující. Tak to byla tedy paráda. Od všech perfektní, skvělý výkon a nejlepší byly ty pasáže mimo text, tak to nemělo opravdu chybu. Ivaně Andrlové přeji nádherný dárek k svátku, také se malou špetkou připojuji a přeji, ať se Vám všechno velmi moc, třeba tak jako včera, daří. Zvláštní poděkování Mahuleně Bočanové, jste víc než živý sen.

Vladimír Hynek 4.4.2008

Divadelní společnost Háta

Mahulena Bočanová a Martin Zounar, divadelní společnost Háta

Divadelní společnost Háta
Olga Želenská - Drápalová
E-mail: zelenska@divadlohata.cz
Opletalova 13/933, 110 00, Praha 1
tel: 224 238 993, mob: 603 476 079

Asistentka ředitelky - smlouvy
Nikola Brokešová
E-mail: brokesovan@gmail.com